سامانه وبینار آنلاین

webinar

سامانه وبینار آنلاین استریم1 با قابلیت های منحصر به فرد و امکان اختصاصی سازی و پایداری عالی، ظرفیت پذیرش بالای شرکت کنندگان، تنوع زیرساخت و مدل اجرا، و… امکان پذیرش و اجرای وبینارهای مورد نظر کارفرمایان و برگزارکننده رویدادها را دارد.

امکانات سامانه وبینار آنلاین استریم1 شامل: بستر پخش زنده ویدئویی دو فرمت اجرای لایو استریم (پخش زنده اینترنتی برادکست با ظرفیت بالا) و تعاملی (استفاده از پلتفرم بومی سازی و بهینه شده بیگ بلوباتن و یا ادوبی کانکت) مهیا است.

همچنین امکان طراحی انواع فرم ورود و ثبت نام، احراز هویت در ورود و ثبت نام توسط کد تایید پیامکی، ارائه آنلاین گواهی تایید حضور و اتمام دوره، دانلود فایل و ضمائم، بازپخش ویدئو لایو، نظرسنجی، پرسش و پاسخ، گفتگوی صوتی و تصویری، چت و غیره می باشد.

ادمین سامانه می تواند گزارش آنلاین و دقیقی از سامانه و میزان حضور و مشارکت تک تک اعضا داشته و در پایان گزارشات را دانلود نماید.

تیم پشتیبانی در کنار برنامه گذاران تمامی مراحل اجرا راهنمایی و پشتیبانی دقیق و آنلاین در تمامی ساعات روز ارائه داده و اطمینان می دهند رویداد با کیفیت در اختیار مخاطب قرار گیرد. همچنین توانایی ارائه سایر خدمات از جمله تیم اجرایی پوشش تصویری و صدا، تیم لایو استریم و سایر خدمات فنی و اجرایی ارائه می شود.

سامانه پلتفرم وبینار

کیفیت سامانه وبینار استریم1

سامانه وبینار استریم1 به بینندگان تجربه حضور و مشاهده رویداد زنده را با کیفیت مناسب و امکانات مورد نیاز ارائه می دهد. این سامانه به گونه‌ای طراحی شده که امکان سفارشی سازی نسبت به نیاز مشتری را داشته باشد.هم اکنون شرکت ها و برندهای معتبر استفاده کننده سامانه هستند.

مزیت های استفاده از سامانه وبینار استریم1

مزیت های سامانه وبینار استریم1 می توان به راحتی استفاده، صرفه جویی در زمان، عدم محدودیت در تعداد شرکت‌ کنندگان، هزینه معقول و مقرون به صرفه، پشتیبانی کامل و مداوم، پایداری سرویس و سامانه ها، ظرفیت بالای پهنای باند و سرورهای شبکه cloud و CDN اختصاصی، انعطاف پذیر بودن سامانه، امکان برگزاری انواع مختلف رویداد، امکان اختصاصی سازی و ده ها امکان و قابلیت دیگر.

امکانات پلتفرم استریم 1

تماس با ما

سوال یا راهنمایی بیشتر می خواهید، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی