درباره استریم1

استریم1 (Stream1) در حوزه مدیا استریمینگ و پخش زنده اینترنتی به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می نماید. استریم1 برند شرکت فنی مهندسی راهکاران تات رایا به شماره ثبت 36807 می‌باشد که به صورت رسمی از سال 1397 به فعالیت می پردازد.

استریم1 ارائه کننده انواع گوناگون راهکار و خدمات فنی و مهندسی در حوزه استریمنگ مدیا (صدا و تصویر) و پخش زنده بر بستر اینترنت و شبکه های اطلاعاتی می باشد. دامنه ارائه سرویس شامل تهیه، تامین و آماده سازی زیرساخت، راه اندازی و ارائه انواع سامانه های نرم افزاری استریم، تا اجرای رویداد می باشد.

این مجموعه تاکنون تامین کننده زیرساخت و امکانات و مجری رویدادهای پرشماری برای برترین و بزرگترین برندها و شرکت ها، قراردادهای مختلفی جهت تامین زیرساخت و امکاتات و اجرای انواع رویدادها از جمله سمینارها، همایش، مجامع عمومی، قرعه کشی، رونمایی، افتتاحیه، دوره آموزشی، مراسمات مذهبی و خیریه و… می باشد و توانسته است همکاری مداوم و کاملا رضایت بخشی با مشتریان خود داشته باشد.

درباره استریم1

بنیانگذاران استریم1 مجموعه ای از متخصصان در حوزه های رایانه، شبکه های کامپیوتری، سرورها، برنامه نویسی بک اند و فرانت اند، مهندسین تکنولوژی مدیا و سایر مهندسین تکنسین های فنی هستند که به مدت بیش از 17 سال در این زمینه دارای تخصص و تجربه می باشند.  استریم1 با داشتن 15 نفر پرسنل متخصص در مجموعه خود و همچنین همکاری با سایر نفرات و تیم ها به صورت همکاری پروژه ای توانایی پاسخگویی به انواع نیازهای مشتریان در سطوح مختلف را دارد.

این مجموعه از آغاز فعالیت همواره تلاش کرده، یک مجموعه پیشگام در زمینه خدمات ویدئو استریمینگ و پخش زنده اینترنتی باشد. در این خصوص با بکارگیری به روزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و تیم مهندسی و اجرایی با تجربه، توانسته است رضایت مدیران و کاربران را به دست آورد.

مهمترین سرویس‌های قابل ارائه در حوزه اسریمینگ به صورت زیر است:

  • پخش زنده اختصاصی
  • سرویس میزبانی ویدئو اختصاصی
  • پلتفرم خدمات استریمینگ my.stream1.ir
  • سامانه مجمع آنلاین شرکت‌های بورسی
  • سامانه وبینار آنلاین رویدادها و جلسات
  • ارائه انواع خدمات مشاوره و مهندسی مدیا استریمینگ
  • ارائه کلیه خدمات اجرای رویدادها به صورت پخش زنده
  • ارائه خدمات پشتیانی و نگهداری از سامانه ها و سایر خدمات مرتبط

برای دریافت راهنمایی بیشتر و مشاوره تخصصی همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی