راهکارها

کلاس و دوره آموزشی آنلاین

پخش زنده کمک می کند تا برنامه های آموزشی موسسه خود را توسعه دهید مانند:کلاس های تخصصی، کنفرانس های علمی، کلاس های آموزش از راه دور و… . دانش آموزان، والدین و فارغ التحصیلان و علاقه مندان به کلاس ها می توانند این برنامه ها را در هر دستگاهی از جمله: دسکتاپ، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند زنده و یا بعدتر به صورت بازپخش تماشا کنند.

برای برگزاری کلاس و دوره آموزشی به صورت پخش زنده، می توانید از پلتفرم وبینار آنلاین استریم1 استفاده نمایید. امکانات متنوعی که  این پلتفرم در اختیار شما قرار می دهد می تواند به برگزاری بی نقص دوره آموزشی شما یاری رساند.

بیشتر

شرکت ها و موسسات

پخش زنده به شرکت شما کمک می کند تا با اعضاء و تمامی کارکنان و یا سهامداران خود در امور مهم شرکت، مانند: جلسات داخلی، سخنرانی، مجامع سهامداران و همچنین معرفی و رونمایی محصولات جدید و یا انتشار خبر مهم برای عموم مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنید. مشتریان، کارکنان و سهامداران می توانند برنامه را به صورت زنده از هر وسیله ای از جمله کامپیوتر شخصی، تبلت، دستگاه های تلفن همراه و تلویزیون هوشمند تماشا کنند.

بیشتر

رسانه ها و مدیا

خبر و برنامه تاره را زنده به اشتراک بگذارید

پخش زنده کمک می کند تا زمان را در انعکاس رویدادهای مهم به تسخیر درآورید و رویداد های مهم را زنده و مستقیم بدون درنگ برای مخاطبان به اشتراک بگذارید و مخاطبان خود را همراه داشته، و حتی از محتوای خود کسب درآمد کنید. آیا شما محتوای اصلی خود را به اشتراک می گذارید؟ آیا به دنبال پخش زنده و مستقیم برنامه های مهم خود در وب سایت خودتان هستید؟ پخش زنده همه این امکانات را به خوبی برای شما فراهم کرده است. بینندگان شما میتوانند در هر دستگاهی، از جمله رایانه، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند این برنامه را تماشا کنند.

بیشتر

ارگان و سازمان ها

پخش زنده اینترنتی برنامه های سازمانی به مسئولین دولتی و اجرایی اجازه می دهد تا در شفافیت کامل با جامعه، رویدادهای مهم مانند: اعلان های عمومی، کمپین های سیاسی، کنفرانس های مطبوعاتی و یا نشست های خبری، را به صورت مستقیم و زنده برای مردم ارائه داده و با آنها ارتباط برقرار کنند. آحاد مردم، حامیان و رای دهندگان می توانند از هر وسیله ای، از جمله کامپیوتر شخصی، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند پخش زنده برنامه های شما را پیگیری کنند و حتی بعدتر بازپخش آن را مشاهده نمایند.

بیشتر

کنفرانس و همایش

پخش زنده اینترنتی اختصاصی کنفرانس و همایش به سازمان برگزار کننده کنفرانس، همایش و یا سمینار اجازه می دهد تا شرکت کنندگانی از راه دور داشته و به صورت زنده امکان حضور و شرکت را به آن ها بدهند. پخش زنده می تواند به جذب مخاطب در سراسر کشور و جهان کمک کند. بینندگان می توانند برنامه زنده کنفرانس را از هر دستگاهی تماشا کنند، از جمله رایانه های شخصی، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند.

استریم1 در طول فعالیت خود تجربه پخش زنده تعداد بی شماری از رویدادها را داشته است و با کمترین ریسک و بهترین کیفیت پخش زنده رویدادهای شما را انجام خواهد داد.

بیشتر

برنامه های تبلیغاتی

پخش زنده اینترنتی برنامه های تبلیغاتی برای شرکت ها و آژانس های تبلیغاتی این امکان را فراهم می آورد تا رویدادها، محصولات و خدمات خود را برای طیف بسیار گسترده ای از مصرف کنندگان که نمی توانند به شکل حضوری در کنار آن ها باشند معرفی کنند.

مصرف کنندگان می توانند در یک تجربه تجاری همه جانبه شرکت داشته باشند.

آیا شما در حال برنامه ریزی برای مراسم معرفی یا رونمایی یک محصول ویژه، فرش قرمز یا مراسم افتتاحیه هستید؟

بینندگان شما می توانند از هر دستگاهی از جمله: رایانه، لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند این برنامه را زنده و بعدتر بازپخش آن را تماشا کنند.

بیشتر

پخش زنده مراسم مذهبی

لایو استریم یا پخش زنده یکی از بهترین راه های ارتباط با مخاطبان مشتاق به مراسمات مذهبی در سرتاسر دنیا می باشد. پخش زنده یک رویداد مذهبی به مخاطبینی که نمی توانند به هر علتی حضور فیزیکی در مراسم داشته باشند امکان مشاهده و شرکت در مراسم مذهبی را می دهد.

مساجد، حسینیه ها، هیئت‌ها و اماکن مذهبی با پخش زنده مراسمات و مناسک دینی و مذهبی از طریق اینترنت و فضای مجازی جامعه را هرچه بیشتر با موضوعات معنوی و مذهبی مانوس کرده و مخاطب را در هرجایی که هست در بطن فضای مراسم قرار می دهند. همچینن اماکن متبرکه با دسترسی تمام وقت ویدئویی زنده اینترنتی به زائرین امکان زیارت از راه دور را برای مشتاقان فراهم می آورند.

مساجد برای برنامه های ترحیم و گرامیداشت درگذشتگان می توانند تسهیلات حضور به صورت مجازی از طریق پخش زنده اینترنتی را فراهم نمایند.

بیشتر

رویداد ورزشی

پخش زنده اینترنتی رویدادهای ورزشی این امکان را می دهد تا طرفداران و هواداران ورزش را فراتر از تلویزیون قرار دهید. پخش زنده مسابقات ورزشی، کنفرانس مطبوعاتی، مصاحبه های ورزشکاران و مربیان و اخبار مهم، به طوری که طرفداران می توانند تمام لحظه های رویداد های ورزشی و مسابقات به همراه حواشی به صورت زنده و بازپخش آن را از هر وسیله ای از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند تماشا کنند.

بیشتر

پخش زنده رویدادهای فرهنگی هنری

پخش زنده اینترنتی رویدادهای فرهنگی و هنری این امکان را می دهد تا طرفداران و علاقه مندان خود را در رویدادهای زنده مانند جشنواره، کنسرت موسیقی، نمایشگاه آثار هنری، حراج آثار هنری و بسیاری دیگر از انواع رخدادهای مانند آن شرکت دهید و راهی آسان و سریع برای گسترش مخاطبانتان و حضور نامحدود مخاطبان فراهم آورید.

با پخش زنده رویدادهای فرهنگی می توانید کیفیت فوق العاده ای از صدا و تصویر را برای طرفدارانتان فراهم نمایید و همچنین می‌توانید پشت صحنه برنامه ها و یا کنفرانس های مطبوعاتی را برای عموم از رسانه خودتان منتشر نمایید. طرفداران شما می توانند برنامه های زنده فرهنگی و هنری مورد علاقه خود را در هر دستگاهی از جمله: رایانه، تبلت، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند بدون وقفه و در لحظه دنبال کنند.

بیشتر
استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی