پلتفرم استریم 1

پلتفرم سرویس های مدیا استریمینگ و پخش زنده مورد علاقه حرفه ای ها

my.stream1.ir

پلتفرم خدمات استریمینگ و پخش زنده اینترنتی استریم1 سامانه ای است برای همه افرادی که قصد استریم مدیا (صدا وتصویر) را دارند می‌توانند نیازمندی های پلتفرمی خود را از آن تامین نمایند. هر شخصی می تواند با ایجاد اکانت در محیط کاربری خود از خدمات ارائه شده متناسب با تنظیمات و پیکربندی استفاده نماید. پلتفرم استریم1 داشبورد کاری برای سرویس های استریم ارائه می دهد.

در حال حاضر 4 سرویس در پلتفرم ارائه می شود:

  • پخش زنده اختصاصی (Live Stream)
  • میزبانی ویدئو (VoD)
  • ارسال همزمان به چند مقصد (ReStream)
  • لایو اینستاگرام از کامپیوتر (Instagram Live)

در پلتفرم استریم1 سعی شده است تا تمام نیاز استریمرهای حرفه ای پیش بینی شده و امکانات مناسب برای کارهای استریم و لایو در دسترس قرار گیرد.

برای دسترسی به پلتفرم از طریق لینکی که در کادر زیر ارائه شده و با کاربری اختصاصی خود سرویس هایی که در دسترس است را استفاده نمایید.

پلتفرم استریم1

سرویس های فعال در پلتفرم استریم1

پخش زنده اینترنتی

پخش زنده اینترنتی

سرویس Live Stream اختصاصی با امکانات کامل


برو به پلتفرم
میزبانی ویدئو

میزبانی ویدئو

سرویس VoD  اختصاصی با امکانات کامل


برو به پلتفرم
ارسال به چند مقصد

ارسال به چند مقصد

سرویس ReStream ارسال همزمان به چندین مقصد


برو به پلتفرم
لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام

سرویس Instagram Live از کامپیوتر با امکانات کامل


برو به پلتفرم

پخش زنده اینترنتی (Live Stream)

سرویس پخش زنده اینترنتی (لایو استریم – Live stream) امکان ارائه لایو اختصاصی را می دهد. می توانید برنامه یا رویداد خود را به صورت اختصاصی پخش زنده کنید و لینک نمایش (player) در اختیار مخاطبان خود قرار داده و یا در وبسایت خود آی.فریم (iframe) کنید.

ویژگی های سرویس پخش زنده اینترنتی: پخش زنده با چند کیفیت هوشمند که کاربران با هر وضعیت اینترنت بدون قطعی یا کندی لایو را مشاهده می نمایند، عدم محدودیت در پخش زنده و کیفیت بالای تصاویر، عدم نمایش لوگو یا تبلیغ در پلیر، امکان درج پوستر روی پلیر، امکان انتخاب لایو با تاخیر معمولی یا کم تاخیر، امکان ری.استریم (ReStream) لایو به سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی از داخل پلتفرم به راحتی امکان پذیر است.

ظرفیت بیینده لایو تا 1000 نفر بیننده همزمان به صورت استاندارد پیش بینی شده است. در تمایل به داشتن تعداد بیننده بالاتر و اختصاصی سازی های دیگر سرویس مانند نامکیا دامنه اختصاصی، با تماس انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
پلتفرم لایو استریم اختصاصی
پلتفرم VoD

میزبانی ویدئو اختصاصی (VoD)

سرویس میزبانی ویدئو (VoD – Video on Demand) اختصاصی امکان میزبانی فایل های ویدئویی و ارائه دسترسی استریم را میدهد. میتوانید فایلهای ویدئویی خود را به جای نگهداری روی هاست وبسایت بر روی سرورهای VoD نگهداری نمایید.

ویژگی های میزبانی ویدئو اختصاصی: پخش با چند کیفیت هوشمند که کاربران با هر وضعیت اینترنت بدون قطعی یا کندی ویدئو را مشاهده می نمایند، عدم محدودیت در پخش و کیفیت بالای تصاویر، عدم نمایش لوگو یا تبلیغ در پلیر، همچنین امکان اختصاصی سازی سرویس مطابق شرایط و ری.استریم (ReStream) ویدئو به صورت زنده نمایی به سایر شبکه های اجتماعی از داخل پلتفرم به راحتی امکان پذیر است.

این سرویس در حال توسعه امکانات می باشد و به مرور امکانات پیشرفته تری به سرویس میزبانی ویدئو پلتفرم اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید

استریم به چند مقصد همزمان (ReStream)

سرویس ارسال استریم به چند مقصد (ReStream) امکان ارسال تک استریم به چندین مقصد را به صورت همزمان به انواع شبکه های اجتماعی یا پلتفرم های دیگر که سرویس لایو دارند را مهیا میکند. میتوانید به راحتی لایو های خود را حرفه ای و با کمترین هزینه و بالاترین سرعت و دقت برای چندین مقصد دیگر به صورت همزمان ارسال و اتصال لایو آنها را از پنل خود مدیریت نمایید.

امکان ارسال لایو از انواع مختلف منبع استریم شامل: لایو استریم، کانال پخش زنده، فایل ویدئو از کانال VoD، لینک RTMP خارجی را داشته و میتوان انتخاب نمود. در مقصدهای ارسال تمامی پلتفرم های شناخته شده داخلی و بین المللی امکانپذیر است و همچنین بدون محدودیت به پلتفرم های جهانی مانند یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک، توئیچ و… استریم نمایید.

مزیت های ری.استریم: سرعت بالا در کار استریم، مدیریت استریم ها از یک نقطه، صرفه جویی در پهنای باند و ترافیک نت و… می باشد.

بیشتر بخوانید
پلتفرم restream
پلتفرم لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام حرفه ای با کامپیوتر (Instagram Live)

امکان انجام لایو از کامپیوتر در پلتفرم اینستاگرام همواره یک نیاز و چالش جدی برای استریمرها بوده است. سرویس لایو اینستاگرام در پلتفرم استریم1 امکانات مناسب جهت اتصال به اکانت اینستاگرام و ایجاد لایو اینستاگرام اختصاصی را به خوبی فراهم می نماید.

میتوانید لایو اینستاگرام را به راحتی ایجاد نموده، استریم کی (stream key) و آدرس ارائه شده را در نرم افزارهای کامپیوتری مانند OBS و vMix و تجهیزات حرفه ای لایو خود قرار داده و لایو حرفه ای انجام دهید. همجنین امکان مدیریت لایو از جمله بستن و باز کردن کامنت و … امکان پذیر است. حین استفاده نیاز به چرخاندن تصویر و استفاده از هیچ گونه پروکسی نیست.

همچنین لایو اینستاگرام در پلتفرم به سرویس ارسال به چند مقصد (ReStream) متصل می باشد که امکان استریم به چندین مقصد را به صورت همزمان برای یک یا چند پیج اینستاگرام مهیا می سازد.

بیشتر بخوانید

تماس با ما

در صورتی که راهنمایی بیشتری می خواهید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی