خدمات برنامه نویسی و مهندسی استریمینگ

برای شروع یک کسب و کار آنلاین و توسعه دادن به کسب و کار خود نیاز به تیم متخصص برنامه نویس دارید که به سرعت بخشیدن فرآیندهای کسب و کار شما کمک کند.

ارایه پروژه ها برنامه نویسی استریمینگ در بستر های مختلف از جمله خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم.

با به روی کار آمدن ویدیو استریمینگ، شرکت استریم 1 خدمات استریمینگ متناسب با صنعت شما جهت ارتباط کاربردی بین مشتریان و کسب و کار ارائه می دهد.

ما با داشتن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و ارائه راه حل های سفارشی برای مشتریان در تلاش هستیم تا در دنیای پیشرفته فناوری و استریم رشد کنیم.

چرا استریم 1

تعهد کیفیت

توسعه کیفیت محصولات و توسعه پشتیبانی

تضمین کیفیت

توسعه نرم افزار سفارشی نرم افزار شما را ایمن و کاربر پسند

پشتیبانی و نگهداری

پشتیبانی و نگهداری توسط مهندسان نرم افزار و رفع اشکالات فنی توسط متخصصان فنی

توسعه نرم افزار

ما یک فرآیند توسعه نرم‌افزار که طی سال‌ها به طور مداوم در حال بهبود بوده است. این فرآیند کیفیت و نتایج به موقع را برای مشتریان ما تضمین می کند.

خدمات افزوده استریمینگ

ما سرویس پخش زنده اینترنتی ویدئویی و صوتی (Video and Audio Streaming) را به همراه مجموعه کاملی از خدمات افزوده و قابل انتخاب ارایه مینماییم

تیم تولید و اجرا

با بیش یک دهه فعالیت در جهت مشاوره و ارائه مناسبترین و كارآمدترین سرویس ها، برای برگزاری كلیه برنامه ها و رویدادها با تیم تخصصی و بهره گیری از پیشرفته ترین امكانات صوتی و تصویری، استودیوی تخصصی مونتاژ و افراد متبهر، متخصص و متعهد در کنار مدیریت دقیق در اجرای برنامه و هماهنگ بودن عوامل اجرایی از شاخص های مهم تیم اجرایی و کارگردانی ما به شمار میرود.
این تیم استودیو، با برنامه ریزی و بهره گیری از تجهیزات مناسب، تصاویر ویدئویی و کامپیوتری با کیفیت عالی را تولید کرده، و کاری ارایه می دهد تا بینندگان برنامه، احساس راحتی و تمرکز بیشتری داشته و از برنامه ارائه شده استفاده کافی را ببرند.

تیزر و بنر تبلیغاتی

نمایش تبلیغ یا معرفی در ابتدای پخش زنده اینترنتی به صورت فیلم یا بنر یا عکس. این مورد امکان درآمدزایی و کسب درآمد یا معرفی حامیان رویداد را مهیا می نماید. همچنین امکان درج در مکان های خاص مشخص ازصفحه نمایش (مانند پایین) وجود دارد.

تبلیغات بنری با جایگاه ثابت به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب‌سایت‌ های برتر، به تبلیغ برند خود بپردازید. در واقع شما در ویترین پر بازدید ترین وب‌سایت های کشور در معرض دید مشتریانتان قرار خواهید گرفت.

خصوصی و یا PPV

تماشای پولی (Pay-per-view) مخفف انگلیسی: PPV یکی از سرویس‌های تلویزیون‌های پولی است که در آن مشتری می‌تواند امکان پیوستن و مشاهده برنامه زنده اینترنتی مورد نظر خود خریداری کرده و از طریق پخش اختصاصی مشاهده کند. در سامانه این امکان پیش بینی شده و در صورت تمایل میتوانید فعال نمایید. در این سرویس حریم و امنیت به خوبی پیش بینی و رعایت شده است.

ضبط خودکار و بازپخش

قابلیت ذخیره پخش زنده اینترنتی رویداد همزمان با اجرا بر روی دیسک سرورها وجود دارد. با این آپشن، بعد از اتمام برنامه به صورت بازپخش به مدت دلخواه امکان مشاهده در هر زمان وجود دارد.

همچنین میتوان نسخه میکس و مونتاژ شده را به صورت اختصاصی بر روی سرور قرار داده و نمایش دهید.

سرویس 360 درجه

ویدئوهای واقعیت مجازی (Virtual Reality) بیننده را در بطن رویداد قرار می‌دهند و بیننده می‌تواند زاویه دید را به دلخواه تغییر دهد و حس خیلی نزدیکتری به واقعیت داشته و خود را بهتر در محیط حس کند. کاربران هم میتوانند برای مشاهده برنامه از دستگاه های عادی خودشان استفاده نمایند و همچنین با استفاده از عینک VR به تماشای آن بنشینند.

تماس با ما

اگر به خدمات برنامه نویسی و مهندسی استریمینگ نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی