خدمات پخش زنده اینترنتی رویدادها: آیا تاکنون این سوال در ذهنتان پیش آمده است که پخش زنده اینترنتی یا لایو استریم چیست؟ استریمینگ چه کاربردی دارد؟ تاثیر پخش زنده رویداد ها بر کسب و کار و فروش ما به چه میزان است؟ پخش زنده اینترنتی تکنولوژی است که به کمک آن می توان تصاویر ضبط شده با دوربین، گوشی، وب کم و … را به صورت مستقیم بر بستر وب و اینترنت قرار داد تا بصورت همگانی یا اختصاصی برای کابران قابل مشاهده باشد.

شما تا کنون بسیاری از برنامه های تلوزیونی مانند مسابقات ورزشی و … را بصورت زنده و یا مستقیم بر روی نمایشگر خانگی خود مشاهده کرده اید. اکنون گامی فراتر می نهیم تا بتوانیم تاثیر مثبت این تکنولوژی و ابزار را نیز در کسب و کار و صنف خود افزایش دهیم و به کمک آن بتوانیم فروش بیشتر یا بخشی از اهداف دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنیم.

خدمات پخش زنده اینترنتی

کاربردهای پخش زنده

 1. پخش زنده اینترنتی رویداد ورزشی
 2. پخش زنده اینترنتی کلاس آموزشی
 3. پخش زنده اینترنتی مراسم مذهبی یا فایل صورتی بصورت 24 ساعت
 4. پخش زنده اینترنتی همایش یا سمینارهای شما
 5. پخش زنده مسابقات ورزشی استان ها
 6. پخش زنده اینترنتی برنامه های تبلیغاتی
 7. پخش زنده اینترنتی افتتاحیه یا مراسم قرعه کشی

پخش زنده اینترنتی رویداد ورزشیخدمات پخش زنده اینترنتی رویدادها

تیم استریم1 به عنوان یکی از پیشگامان این عرصه و با داشتن سال ها سابقه طولانی و درخشان همواره سعی بر آن دارد تا به بهترین شکل ممکن تمامی نیاز های مشتریان و مخاطبان خود را مرتفع سازد. لذا پیرو این مبحث سعی بر ارائه خدمات و سرویس دهی پخش زنده اینترنتی را با کیفیت مناسب و بصورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. از جمله خدمات این شرکت شامل :

 1. مشاوره و راه اندازی پخش زنده اینترنتی
 2. راه اندازی سرور پخش زنده
 3. آموزش پخش زنده اینترنتی
 4. آموزش راه اندازی پخش زنده
 5. فروش تجهیزات پخش زنده اینترنتی
 6. پخش زنده اختصاصی یا عمومی
 7. پخش زنده اینترنتی رویدادها
 8. ویدئو استریمینگ
 9. فروش سرور لایو استریم

شما عزیزان می توانید جهت دریافت هرگونه مشاوره در مورد پخش زنده اینترنتی و یا استعلام هزینه  سرویس پخش زنده با کارشناسان فنی شرکت تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ثبت نظر
استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی