استریم همزمان چند مقصد

ری استریم ReStream

سرویس ری استریم پلتفرم my.stream1.ir با امکانات کامل جهت برنامه ریزی ری استریم و استریم همزمان به چند پلتفرم مقصد به صورت اختصاصی با پشتیبانی کامل تمام وقت

شروع کنیداطلاعات بیشتر

استریم همزمان به چند مقصد (ری استریم – ReStream) به شما امکان میدهد تا به صورت همزمان با یک استریم بر روی چندین پلتفرم بدون نوسان، مدوام و نامحدود پخش زنده داشته باشد. کیفیت بالاتر استریم، عدم اتلاف منابع کامپیوتر، صرفه جویی در پهنای باند اینترنت و کاهش ترافیک مصرفی از مزیتهای استفاده از ری استریم است.

امروزه لایو استریم یا پخش زنده رویدادها طرفداران زیادی پیدا کرده است و انجام لایو به صورت همزمان در چندین پلتفرم آن را جذاب تر و بازخورد مخاطبان را بیشتر می نماید. زیرا پخش زنده در چندین پلتفرم به صورت همزمان انعکاس رویداد را بیشتر و باعث افزایش مخاطب می گردد. انجام لایو استریم بدون استفاده از سرویس ری استریم مشکلاتی مانند نیاز به پهنای باند زیاد، مصرف ترافیک بالا، احتمال نوسان سرعت و کیفیت اینترنت، اتلاف رم و سی پی یو و استهلاک کامپیوتر در هنگام استریم باعث عدم توانایی انجام پخش زنده همزمان در چند پلتفرم می شود. سرویس ری استریم (ReStream) یا به عبارتی استریم همزمان به چند مقصد از طریق یک پلتفرم مستقر در دیتاسنتر و فضای ابری راه حل مشکلات است.

سرویس استریم به چند مقصد (ری استریم – Restream) پلتفرم استریم1 به نشانی my.stream1.ir با استفاده از سرورهای پرقدرت، ترافیک نامحدود، پهنای باند 10G و انواع دیگر قابلیتها امکان انجام ری استریم از منابع مختلف تصویر را به هر نوع و تعداد مقصدی که نیاز با برنامه ریزی خود شما مهیا نموده است. نحوه محاسبه هزینه به نفع مصرف کننده و بر اساس میزان مصرف (pay as you go) پیش بینی شده است.

انواع منبع استریم در سرویس ری استریم (ReStream):

  • منبع از لایو مستقیم توسط نرم افزار استریم مانند OBS، vMix، wirecast، xSplitter و …
  • منبع از کانال پخش زنده اینترنتی (Live Stream) پلتفرم استریم1
  • منبع از ویدئو ذخیره شده در کانال سرویس میزبانی ویدئو (VoD) پلتفرم استریم1
  • منبع از یک لینک RTMP دلخواه
ری استریم restream ایرانی

مقاصد ری استریم شامل تمامی پلتفرم های معتبر جهانی از جمله اینستاگرام، یوتیوب، توئیچ، فیس بوک، تلگرام، توئیتر، لینکدین، آپارات، روبیکا، شاد، سروش پلاس، دی لایو و هرنوع پلتفرمی که توسط پروتکل RTMP لایو استریم میگیرد میباشد. همچنین چرخش تصویر 90، 180 و 270 درجه به صورت مجزا برای هر پلتفرم که نیاز به چرخش تصویر دارند امکان پذیر است.

برای ارسال استریم به مقاصد هیچ محدودیتی وجود ندارد و احتیاج به استفاده از هیچ گونه ارتباط اضافی نبوده و خود سامانه به صورت مستقیم ارسال می نماید.

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی