پلتفرم استریم 1

پلتفرم های پخش زنده مورد علاقه حرفه ای ها

my.stream1.ir

پلتفرم خدمات استریمینگ و پخش زنده اینترنتی استریم1 سامانه ای است که تمام افرادی که قصد استریم مدیا (صدا وتصویر) را دارند می‌توانند نیازمندی های پلتفرمی خود را از آن طریق تامین نمایند. هر شحضی می تواند با ایجاد حساب کاربری و در محیط کاربری خود از خدمات ارائه شده در پنل کاربری متناسب با تنظیمات و پیکربندی خود استفاده نماید. پلتفرم استریم1 داشبورد کاری برای سرویس های استریم ارائه می دهد.

در حال حاضر 4 سرویس در پلتفرم ارائه می شود:

  • پخش زنده اختصاصی (Live Stream)
  • میزبانی ویدئو (VoD)
  • ارسال همزمان به چند مقصد (ReStream)
  • لایو اینستاگرام از کامپیوتر (Instagram Live)

پلتفرم استریم1 سعی شده است تا تمام نیاز استریمرهای حرفه ای پیش بینی شده و امکانات مناسب برای کارهای استریم و لایو در دسترس قرار گیرد.

برای دسترسی به پلتفرم از طریق آدرس زیر در کادر وارد شده و با کاربری اختصاصی خود سرویس های در دسترس آن را استفاده نمایید.

574

سرویس های فعال در پلتفرم استریم1

پخش زنده اینترنتی

پخش زنده اینترنتی

سرویس Live Stream اختصاصی با امکانات کامل


برو به پلتفرم
میزبانی ویدئو

میزبانی ویدئو

سرویس VoD  اختصاصی با امکانات کامل


برو به پلتفرم
ارسال به چند مقصد

ارسال به چند مقصد

سرویس ReStream ارسال همزمان به چندین مقصد


برو به پلتفرم
لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام

سرویس Instagram Live از کامپیوتر با امکانات کامل


برو به پلتفرم

پخش زنده اینترنتی (Live Stream)

سرویس پخش زنده اینترنتی (لایو استریم – Live stream) امکان ارائه لایو اختصاصی را می دهد. می توانید برنامه یا رویداد خود را به صورت اختصاصی پخش زنده کنید و لینک نمایش (player) در اختیار مخاطبان خود قرار داده و یا در وبسایت خود آی.فریم (iframe) کنید.

ویژگی های سرویس پخش زنده اینترنتی: پخش زنده با چند کیفیت هوشمند که کاربران با هر وضعیت اینترنت بدون قطعی یا کندی لایو را مشاهده می نمایند، عدم محدودیت در پخش زنده و کیفیت بالای تصاویر، عدم نمایش لوگو یا تبلیغ در پلیر، امکان درج پوستر روی پلیر، امکان انتخاب بین لایو با تاخیر معمولی و کم تاخیر، همچنین امکان اختصاصی سازی سرویس مطابق شرایط و ری.استریم (ReStream) لایو به سایر شبکه های اجتماعی از داخل پلتفرم به راحتی امکان پذیر است.

ظرفیت لایو تا 1000 نفر بیننده همزمان به صورت عادی پیش بینی شده است. در صورت لایو با تعداد بیننده بالاتر، با یک تماس افزایش ظرفیت در کمترین زمان انجام میگردد.

برای ارسال تصویر از نرم افزارهای متعارف مانند OBS، vMix، wirecast و… از کامپیوتر و اپ های موبایلی مانند Larix و ..  انجام استفاده می گردد.

بیشتر بخوانید
پلتفرم لایو استریم اختصاصی
پلتفرم VoD

میزبانی ویدئو اختصاصی

سرویس میزبانی ویدئو (VoD – Video on Demand) اختصاصی امکان میزبانی فایل های ویدئویی و ارائه دسترسی استریم را میدهد. میتوانید فایلهای ویدئویی خود را به جای نگهداری روی هاست وبسایت بر روی سرورهای VoD نگهداری نمایید

ویژگی های میزبانی ویدئو اختصاصی: پخش با چند کیفیت هوشمند که کاربران با هر وضعیت اینترنت بدون قطعی یا کندی ویدئو را مشاهده می نمایند، عدم محدودیت در پخش و کیفیت بالای تصاویر، عدم نمایش لوگو یا تبلیغ در پلیر، همچنین امکان اختصاصی سازی سرویس مطابق شرایط و ری.استریم (ReStream) ویدئو به صورت زنده نمایی به سایر شبکه های اجتماعی از داخل پلتفرم به راحتی امکان پذیر است.

این سرویس در حال توسعه امکانات می باشد و به مرور امکانات پیشرفته تری به سرویس میزبانی ویدئو پلتفرم اضافه خواهد شد.

سرویس ارسال به چند مقصد

سرویس ارسال به چند مقصد (ReStream) امکان ارسال تک استریم به چندین مقصد را به صورت همزمان مانند انواع شبکه های اجتماعی یا پلتفرم های دیگر که سرویس لایو دارند مهیا میکند.

میتوانید به راحتی لایو های خود را با کمترین هزینه و بالاترین سرعت و دقت برای چندین مقصد به صورت همزمان ارسال و لایو آنها را از پنل خود مدیریت نمایید.

امکان ارسال لایو از انواع مختلف منبع تصویر شامل: لایو استریم، کانال پخش زنده، فایل ویدئو از کانال VoD، لینک RTMP خارجی انتخاب نمایید.

همچنین میتوانید بدون محدودیت به پلتفرم های جهانی مانند یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک، توئیچ و… استریم نمایید.

مزیتهای ری.استریم: سرعت بالا در کار استریم، مدیریت استریم ها از یک نقطه، صرفه جویی در پهنای باند و ترافیک نت و…

پلتفرم restream
پلتفرم لایو اینستاگرام

سرویس لایو اینستاگرام

امکان انجام لایو از کامپیوتر در پلتفرم اینستاگرام همواره یک نیاز و چالش جدی برای استریمرها بوده است. سرویس لایو اینستاگرام در پلتفرم استریم1 امکانات مناسب جهت اتصال به اکانت اینستاگرام و ایجاد لایو اینستاگرام اختصاصی را به خوبی فراهم می نماید.

میتوانید لایو اینستاگرام را به راحتی ایجاد نموده، استریم کی و آدرس ارائه شده را در نرم افزارهای کامپیوتری مانند OBS و vMix و تجهیزات حرفه ای لایو خود قرار داده و لایو حرفه ای انجام دهید. همجنین امکان مدیریت لایو از جمله بستن و باز کردن کامنت و … امکان پذیر است. حین استفاده نیاز به چرخاندن تصویر و استفاده از هیچ گونه پروکسی نیست.

همچنین لایو اینستاگرام در پلتفرم به سرویس ارسال به چند مقصد (ReStream) متصل می باشد که امکان استریم به چندین مقصد را به صورت همزمان برای یک یا چند پیج اینستاگرام مهیا می سازد.

تماس با ما

در صورتی که راهنمایی بیشتری می خواهید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی