نکات مهم در انجام لایو اینستاگرام از طریق پلتفرم

دسته بندی: آموزش

استفاده از لایو اینستاگرام در پلتفرم و اتصال و لاگین به آن بسیار حساس و مهم می باشد. اینستاگرام مکانیزم های بسیار پیچیده و سختگیرانه ای در فرآیند احراز هویت و دسترسی به سرویس لایو اینستاگرام دارد. از طرف دیگر به دلیل اختلالات از داخل کشور با مشکلات مضاعفی نیز همراه است. لذا برای داشتن لایو اینستاگرام حرفه ای، بدون اشکال و موفق لازم است نکات زیر رعایت شوند:

لایو اینستاگرام با کامپیوتر obs vmix لپ تاپ حرفه ای

 1. نام کاربری اکانت اینستا عنوان صفحه میباشد. از وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل به جای نام کاربری اکانت خودداری نمایید.
 2. از درستی نام کاربری و کلمه عبور اینستاگرام کاملا مطمئن باشید. اگر شک دارید از قبل در وب سایت اینستاگرام (https://www.instagram.com) تست کنید.
 3. خیلی مهم: بعد از اقدام برای لاگین(چه موفق باشد و چه موفق نباشد)، برای تایید و اعتبار بخشی لازم است حتما از طریق گوشی و اپ اینستاگرام به بخش Review devices به شکل زیر شوید و برای لاگین اخیر روی گزینه “من بودم” (“This was me”) کلیک کنید.
  Settings > Privacy > Account Center > Password&security > Where you`re logged in > Review devices
 4. اگر خطایی هنگام لاگین رخ داد و پیامی در این خصوص نمایش داده شد یا وضعیت لاگین در حالت لودینگ ماند مطابق موارد بالا به اپ اینستا مراجعه و تایید اتصال (This was me) را انجام دهید.
 5. ورود دوعاملی اینستاگرام (Two-Factor Authentication) از طریق نوتیفیکشن در گوشی اصلی انجام می شود. برای ورود دوعاملی گوشی که اکانت روی آن فعال است در دسترس باشد.
 6. بعد از هر مرتبه تلاش ناموفق برای لاگین حدود یک دقیقه صبر کنید.
 7. اتصال موجود در بخش Where you`re logged in را ترجیجا حذف نکنید. زیرا برای دفعات بعد نیز این اتصال استفاده میشود.
 8. هنگام انجام لاگین از اصرار و تلاش زیاد، انجام کارهای نامعقول، کلیک های پشت سر هم و… اکیدا اجتناب کنید.
 9. در صورتیکه تعداد مجاز لاگین عبور کردید. طبق مقررات سایت برای لاگین یک روز بعد مراجعه نمایید.
 10. در صورت استمرار مشکل لاگین شرایط را با اکانت اینستاگرام دیگری نیز تست و نتایج را مقایسه کنید.
 11. برای استریم از وضعیت کیفیت اینترنت خود مطمئن باشید. حتما قبل از شروع به لایو یکبار تست سرعت از سایتهای تست سرعت مانند speedtest.net بگیرید. سرعت آپلود نتیجه تست باید حداقل دو برابر سرعت استریم شما باشد.
 12. برای استریم تنظیمات درست در نرم افزار خود استفاده نمایید. ارسال با بیت ریت بالا، ارسال تصویر بی کیفیت یا کیفیت خیلی بالا (1080 و 4k) تاثیری در لایو اینستای شما ندارد.
 13. به هیچ گونه قندشکن یا نرم افزار پراکسی نیاز نیست. خود سرویس تمامی اتصالات به بیرون را انجام می دهد.
 14. در انتخاب استریم از طریق سرورهای استریم1 یا مستقیم به اینستاگرام مختار هستید و میتوانید به دلخواه خود هر کدام از آنها را استفاده نمایید.
 15. با ارسال از طریق سرور استریم1 و انتخاب حالت چرخش 90 درجه، این قابلیت وحود دارد که ضمن ارسل ه صورت افقی تصویر به میزان 90 درجه چرخانده و منطبق با ابعاد گوشی نمایش داده شود.
 16. اگر علی رغم رعایت نکات بالا همچنان مشکلاتی دارید. می توانید با پشتیبانی مکاتبه و درخواست پشتیبانی نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استریم1
سرویس پخش زنده اینترنتی و مدیا استریم اختصاصی